РОЗКЛАД СЕМІНАРІВ І МАЙСТЕР-КЛАСІВ (ОНЛАЙН І ОФЛАЙН) НА 2021
  • Розбір базових вправ для м'язів ніг і принципів побудови тренування в залежності від рівня підготовки тих, хто займається і цілей тренувального процесу. Відпрацювання основних вправ на практиці. Огляд найпоширеніших і популярних тренажерів для м'язів ніг в сучасних фітнес-клубах.
ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Адам Козира.

  • Техніка виконання вправ для м'язів спини в залежності від індивідуальних фізичних особливостей тих, хто що займається. Детальне опрацювання м'язів спини з використанням тренажерів різного типу. Відпрацювання основних вправ на практиці.
ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Адам Козира.

  • Розбір базових і ізолюючих вправ для м'язів грудей з використанням тренажерів і вільних ваг. Тренування м'язів рук - підбір найефективніших вправ. Чому не ростуть м'язи рук? Відпрацювання основних вправ на практиці.
ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Адам Козира.

  • Дельти: розбір комплексів вправ з використанням вільних ваг і силових тренажерів. Відпрацювання основних вправ на практиці.
ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Адам Козира.

  • Розтяжка в тренажерному залі. Комплекси вправ на розтяжку для всіх груп м'язів (комплекси для чоловіків і для жінок). Використання розтяжки в тренуваннях з бодібілдингу. Відпрацювання основних вправ на практиці.
ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Мусаєва Світлана і Адам Козира.

  • Складання тренувальних програм. Підбір вправ на період одного мезоцикла (6-8 тижнів). Етапи складання тренувальної програми. Приклади анкет, фітнес-тестування, приклади тренувальних програм для чоловіків і жінок різного рівня фізичної підготовленості, віку і поставлених цілей.
ТЕОРІЯ + ПРАКТИКА. 3:00. Проводить: Мусаєва Світлана і Адам Козира.

  • Кругове тренування в тренажерному залі. Правило використання кругових тренувань в рамках тренувальних програм. Переваги та протипоказання. Розбір класичних прикладів комплексів кругових тренувань. Відпрацювання основних вправ на практиці.
ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Мусаєва Світлана і Адам Козира.

  • Поширені помилки при виконанні вправ в тренажерному залі. Розбір переліку основних помилок, складених за період багаторічної практичної роботи персональним тренером. Відпрацювання основних вправ на практиці. ПРАКТИКА. 2 ГОДИНИ. Проводить: Адам Козира.

  • Семінар.
ТЕОРІЯ + ПРАКТИКА. 4 ГОДИНИ.

Детальна інформація та питання по тел .: +38 067 789 49 45 та Instagram: @kozyra_events
Made on
Tilda